EUROOKNA profil 68

OKNA S NENUCENÝM ŠARMEM

profil_68 profil_68 dřevěnné dveře

Základní parametry
Zabýváme se zejména výrobou dřevěných eurooken, deštěných oken a balkonových dveří. Eurookna a balkonové dveře zhotovujeme z profilů EURO 68 a EURO 78. Profil může být v rustikálním provedení s ozdobnými prvky, běžnými na oknech historicky cenných budov, nebo v obyčejném provedení pro obytné prostory, rodinné domy atd.

Materiál
Nabízíme široký výběr materiálu. Podle požadované ceny a kvality výrobku doporučujeme meranti, smrk, borovici, malajský dub, evropský dub, teak, popřípadě i jiné dřeviny. Lamela je buď napojovaná, nebo nenapojovaná, tedy s průběžnou kresbou dřeva.

Celoobvodové kování ROTO
Standardní výbavou eurookna je dále celoobvodové kování s mikroventilací a čtyřpolohové okenní kliky v různém provedení a barvách. Okenní křídla mohou být otevíravá, sklopná, skládací, nebo posuvná. Rámová okapnice s přerušeným tepelným mostem zabezpečuje spolu s celoobvodovým těsněním dokonalou těsnost křídla a rámu. Na přání vybavíme okno křídlovou okapničkou, která ochrání nejnamáhanější část okenního křídla.

Zasklení
Zasklení provádíme termoizolačními dvojskly, nebo trojskly standardně s koeficientem prostupnosti tepla U = 1,1 W/m2K. U trojskel jsme schopni dosáhnout U = 0,6 W/m2K. Dále nabízíme zvukově izolační skla, skla se zvýšenou bezpečnostní charakteristikou tzv. Connex, či pískovaná skla a další ornamentální skla.

Vodou ředitelná akrylátová lazura ochrání dokonale dřevěná okna před deštěm, sněhem a agresivním ultrafialovým zářením. Nabízíme širokou škálu lazurových odstínů a můžete volit i krycí lazury ze škály RAL odstínů.

Copyright © KVABY s.r.o. |  ODKAZY   |